Z wielką radością informujemy Was, że A.D.A. PUŁAWSKA zakwalifikowała się do kolejnego etapu konkursu „UWOLNIJ ENERGIĘ” zorganizowanego przez Greenpeace Polska, w którym główną nagrodą jest mikroelektrownia oparta na odnawialnych źródłach energii (OZE).

1 września ruszyło głosowanie internautów i teraz to od Was zależy czy dostaniemy się do finału. Głosowanie trwa tylko do 9 września!

Co trzeba zrobić, aby nam pomóc? To proste! Wystarczy:
– wejść na stronę http://www.greenpeace.pl/konkurs/
– wśród zgłoszonych do konkursu osób i organizacji zaznaczyć A.D.A. PUŁAWSKA i dwie inne wybrane przez siebie organizacje/osoby
– w żółtym boxie po prawej stronie wpisać swój adres email
– kliknąć przycisk „wyślij głosy”
– i trzymać kciuki, żeby A.D.A. PUŁAWSKA wygrała.

Pomożecie? Pięknie prosimy.

A tu kilka słów o A.D.A. PUŁAWSKA napisanych przez osobę, która zgłosiła nas do konkursu:

„Wyobraź sobie opuszczony budynek z przeciekającym dachem, odrapanymi ścianami i dziurawymi podłogami. Wyobraź sobie grupę ludzi, którzy nie mając funduszy zdecydowali się go ożywić. Wyobraź sobie, że przy wsparciu życzliwych osób udało im się stworzyć autonomiczne centrum społeczno-kulturalne. Wyobraź sobie, że działa tam świetlica, sala koncertowo-teatralna, kino, galeria, biblioteka, ogródek, pracownie i freeshop. Wyobraź sobie, że ta przestrzeń jest otwarta dla wszystkich i że możesz ją tworzyć wspólnie z tymi, którzy uwierzyli, że razem można wszystko. Nierealne? A jednak! To miejsce to A.D.A.PUŁAWSKA. I to tam powinna trafić mikroelektrownia, bo to tak jakby dostał ją każdy z nas.”

– – – – –

Help us unleash the energy! Vote for A.D.A. PUŁAWSKA!

We’re happy to inform that we’ve made it to the next stage of „Unleash the Energy” contest, organized by Greenpeace Polska. The stakes are high in this one, for we are hoping to win a micro power plant, producing renewable energy!

e-voting for the competition started on September 1st, and now our success depends on you! You can only vote until September 9th!

How does it work? It’s pretty simple! What you need to do is:
– go to www.greenpeace.pl/konkurs
– choose A.D.A. PUŁAWSKA from among the participant (you can choose up to 3 organizations!)
– type your e-mail address to the yellow box in the upper-right corner.
– click „wyślij głosy”
– confirm your vote with the link you’ll get via e-mail.
– keep your fingers crossed for A.D.A.!