Mamma mia, zielona pietruszka! Wegetariańskie warsztaty kulinarne dla dzieci w A.D.A. PUŁAWSKA!

Już w tę sobotę, pod okiem mistrza kuchni, maluchy samodzielnie przygotują cały stos pyszności owocowo – warzywnych. W menu: tofucznica (czyli jajecznica, w której jajka zastąpi tofu), warzywna pasta kanapkowa oraz koktajl owocowy. Będzie kolorowo, będzie pachnąco, będzie wesoło, no i przede wszystkim smacznie. A co najważniejsze – wszystko co zrobią dzieciaki, będą mogły zjeść na miejscu razem z innymi podczas wielkiej uczty małych kucharek i kucharzy. Mniam!

Warsztaty kulinarne skierowane do dzieci w wieku 7 – 12 lat odbędą się w sobotę (6 września) między godziną 11:00 a 13:00.

Aby zapisać dziecko na zajęcia należy do godziny 15:00 w piątek (5.09) wysłać mail na adres: pulawska37@riseup.net podając imię dziecka oraz wiek. Liczba miejsc ograniczona!

Składniki potrzebne do przygotowani menu dnia będą dostępne na miejscu. Jedyne co dzieci powinny ew. wziąć ze sobą to fartuchy. Udział w zajęciach: „co łaska”.

UWAGA! Wszystkie dania zostaną przygotowane w oparciu o technikę ograniczającą użycie narzędzi kuchennych do minimum zgodnie z zasadą „żadnych ostrych narzędzi w kuchni”. Zajęcia poprowadzi kucharz na co dzień związany z restauracją „W Gruncie Rzeczy”.