Lucas Vegan i The Flamenco Thief to osoby niezwykłe. Zjechali kawał świata, byli tam, gdzie innym nawet się nie śniło i przeżyli takie przygody, o jakich marzy niejedno z nas. Ten pierwszy na rowerze, drugi z gitarą w ręku. 17 czerwca na moment zacumują w A.D.A PUŁAWSKA. Lucas Vegan będzie opowiadał o swoich podróżach pokazując zapierające dech w piersiach zdjęcia, podczas gdy Flamenco Thief będzie grał, aż do utraty tchu.

LUCAS VEGAN

Spotkanie z Lucasem Veganem to unikalna szansa wysłuchania inspirującej opowieści o wielkiej podróży rowerowej po takich krajach jak Białoruś, Ukraina, Rumunia, Grecja, Bałkany, Turcja, Cypr, Liban, Jordania, Izrael i okupowana Palestyna oraz kraje Afryki północnej, wschodniej, środkowej i południowej, takie jak Egipt, Sudan, Etiopia, Kenia, Uganda, Ruanda, Burundi, Tanzania, Zimbabwe, Zambia, Botswana, RPA, Swaziland czy Mozambik. Opowieściom Lucasa towarzyszyć będzie pokaz zdjęć. Nie zabraknie również anegdot i przykładów nt. lokalnego aktywizmu. Lukas jest gotowy odpowiedzieć na wszystkie, nawet te najtrudniejsze pytania, które będzie można mu zadać na każdym etapie jego opowieści.

THE FLAMENCO THIEF

Pod pseudonimem The Flamenco Thief kryje się Crag Sutto – brytyjski gitarzysta grający flamenco niczym rodowity Hiszpan. Do aranżacji klasyków flameco przemyca elementy takich gatunków muzycznych jak ska, hip hopie i cygańskim. Podobnie jak Lucas Vegan podróżuje po świecie. Co prawda nie na rowerze, ale z gitarą w ręku dotarł do takich miejsc jak Maroko, Algeria, Białoruś, Ukraina czy Rosji.