Svmerki serdecznie zapraszają na koncert niesamowitych 𝗧𝗘𝗦𝗔 i 𝗕𝗟𝗜𝗦𝗦 na Adzie!

TESA to trzyosobowy zespół z Rygi, który powstał pod koniec 2005 roku. Starają się unikać klasyfikowania swojego stylu ciężkiej muzyki w jakikolwiek konkretny sposób i zamiast tego dają słuchaczowi wolny wybór interpretacji poprzez mieszanie różnych stylów i podgatunków, tworząc coś unikalnego i pasjonującego.

TESA (Ryga, Łotwa) – post-metal / experimental / noise
https://facebook.com/bandtesa
https://tesa.bandcamp.com
https://youtu.be/mNXCkSLACso

Od 2005 roku zespół zyskał wiele uwagi dzięki licznym koncertom, trasom koncertowym i występom na festiwalach, dzielili scenę m.in. z Neurosis, Godspeed You! Black Emperor, Ufomammut, Deafheaven, Children of Fall, Lack i innymi.

W ciągu ostatnich 15 lat wydali kilka albumów w wytwórniach na Łotwie, w Rosji, Francji i Niemczech, m.in. w My Proud Mountain (Amenra, Neurosis, Buried at Sea), Impure Muzik, OldSkulKids. Ich wydawnictwa pokazują pasję do eksperymentowania z gatunkami i teksturami dźwiękowymi, mieszając mroczne melodie z pierzastymi pejzażami dźwiękowymi, ambientem, psychodelicznymi pętlami, a nawet noisem, abstrahując od głównych standardów ciężkiej muzyki.

𝗕𝗟𝗜𝗦𝗦 (Lublin) – dark hardcore / blackened hardcore
https://www.instagram.com/bliss.punk
https://blisspunk.bandcamp.com/album/agonia

To zespół stworzony przez członków zespołów Dom Zły, Juliette, Antichrist i The Bold & The Beautiful. 

Z nieustępliwym zaangażowaniem w odkrywanie różnych dźwiękowych sfer, BLISS nie chce ograniczać się do określonego gatunku. Nowy materiał zespołu jest przykładem ich skłonności do przekraczania muzycznych granic, czerpania inspiracji z szerokiej gamy dźwięków i doświadczeń, mocno zakorzenionych w ideach DIY.

Partnerki i partnerzy:
𝗣𝗼𝗱𝗿𝗼́𝘇̇𝗻𝘆𝗰𝗵 𝗨𝗴𝗼𝘀́𝗰𝗶𝗰́ https://fb.com/podroznychugoscic
𝗘𝗺𝗽𝗮𝘁𝗶𝗮 𝗗𝗶𝘀𝘁𝗿𝗼 https://fb.com/profile.php?id=100072432157137
𝗨𝗻𝗱𝗲𝗿𝘁𝗼𝗻𝗲 https://fb.com/undrtn
𝗠𝘆 𝗣𝗿𝗼𝘂𝗱 𝗠𝗼𝘂𝗻𝘁𝗮𝗶𝗻 https://fb.com/myproudmountain

GDZIE: 𝗔𝗱𝗮 𝗣𝘂𝗹𝗮𝘄𝘀𝗸𝗮 / Puławska 37, Warszawa
KIEDY: 𝟭𝟲 𝘄𝗿𝘇𝗲𝘀́𝗻𝗶𝗮 𝟮𝟬𝟮𝟯