20-26.05.2015 // Warszawa

targi wydawnictw / ziny / przezentacje / projekcje / dyskusje / joga / medytacja / praca z ciałem

wypalenie / wsparcie emocjonalne / zrównoważony aktywizm / radykalne wsparcie / solidarność / międzypokoleniowość / działania długofalowe / rozwiązywanie konfliktów

Będzie o tym, o czym nigdy nie chcemy i nie mamy czasu rozmawiać.. Bo mało ważne, lajfstajlowe, niestrategiczne, bo to emo-szit. Bo trzeba działać..

Mamy ambicję odmienić oblicze aktywistycznej kultury, “nie ma czasu, robimy i tyle!”. Chcemy zaprosić was do zwolnienia na kilka dni, wyciszenia, pogłębionych refleksji, zrobienia kilku kroków wstecz. Chcemy wspólnie zastanowić się, co robić żeby w zrównoważony sposób, rosnąć w siłę na długie lata, rozwiązywać wewnętrzne konflikty w grupach, które pochłaniają resztki energii. Chcemy, wspólnie znaleźć sposoby, jak budować otwarty, uważny i zrównoważony aktywizm..

Jeśli kiedykolwiek czułaś, że już zupełnie nie masz siły albo że wkurza cię, że znów nie ma wody na skłocie, że znów nie ma wody na skłocie, masz pod opieką inne osoby albo mieszkasz daleko, ale nadal czujesz się częścią grupy; albo znasz kogoś kto się tak czuł_a, kogoś, kto kiedyś był_a bardzo aktywny_a, a teraz nie pokazuje się nawet na TofuAttackach,, to event dla Ciebie..

Wciąż mamy wolne miejsca na propozycje prezentacji, dyskusji i warsztatów z pracy z ciałem..
Daj znać, jeśli masz jakieś pomysły!!

Więcej informacji pod tym adresem:

activistdaysoff.esy.es

spina[at]riseup[dot]net