UWAGA! Koncert zostaje przeniesiony na Adę Puławską. Będzie to benefit na Zaczyn.
„Staram się zabrać słuchacza do piekła, najgłębiej jak to tylko możliwe. Tam nie ma wyboru, pozostaje odbić się od dna i skoczyć w kierunku światła”.
𝗧𝗵𝗲 𝗲𝘆𝗲 𝗼𝗳 𝘁𝗶𝗺𝗲 (dark embient / drone / post-rock) jest solowym projektem francuskiego muzyka Marca Euvrie, którego artystyczna droga (niezależnie od klasycznego wykształcenia) zawsze była silnie związana z z francuską sceną DIY (Karysun, Aussitôt Mort, Sugartown Cabaret).
To szczery soundtrack z życia przyozdobiony nadzieją, rezygnacją i śmiercią. Pasaże złożone z tworzonych na żywo sampli, wiolonczeli, pianina i nagrań terenowych. Projekt aktywny od 2012 roku porusza się po różnych muzycznych ścieżkach obejmujących zarówno elektronikę, jak i również dronowe ciężary, eleganckie organiczne instrumentarium czy też ambienty na granicy jawy i snu.
Od początku wydaje swoje albumu w awangardowej wytwórni Denovali Records, wspierającej projekty z pogranicza muzyki elektronicznej i eksperymentalnej. To muzyka, która silnie nawiązuje do twórczości m.in. Godspeed You! Black Emperor, Third Eye Foundation, Portishead, Sigur Ros, Debussy czy Neurosis, ale też romantyków, takich jak Fryderyk Chopin, Edward Grieg czy Sergiej Rachmaninow.
🎶 https://theeyeoftime.bandcamp.com

https://facebook.com/theeyeoftime
https://instagram.com/the_eye_of_time
https://denovali.com/theeyeoftime