Svmerki serdecznie zapraszają na głośny koncert na Adzie!

𝗧𝗘𝗦𝗔 (Ryga, Łotwa) – post-hardcore / experimental / noise

https://facebook.com/bandtesa
https://tesa.bandcamp.com
https://youtu.be/mNXCkSLACso

TESA to trzyosobowy zespół z Rygi, który powstał pod koniec 2005 roku. Starają się unikać klasyfikowania swojego stylu ciężkiej muzyki w jakikolwiek konkretny sposób i zamiast tego dają słuchaczowi wolny wybór interpretacji poprzez mieszanie różnych stylów i podgatunków, tworząc coś unikalnego i pasjonującego.

Od 2005 roku zespół zyskał wiele uwagi dzięki licznym koncertom, trasom koncertowym i występom na festiwalach, dzielili scenę m.in. z 𝘕𝘦𝘶𝘳𝘰𝘴𝘪𝘴, 𝘎𝘰𝘥𝘴𝘱𝘦𝘦𝘥 𝘠𝘰𝘶! 𝘉𝘭𝘢𝘤𝘬 𝘌𝘮𝘱𝘦𝘳𝘰𝘳, 𝘜𝘧𝘰𝘮𝘢𝘮𝘮𝘶𝘵, 𝘋𝘦𝘢𝘧𝘩𝘦𝘢𝘷𝘦𝘯, 𝘊𝘩𝘪𝘭𝘥𝘳𝘦𝘯 𝘖𝘧 𝘍𝘢𝘭𝘭, 𝘓𝘢𝘤𝘬.

W ciągu ostatnich 15 lat wydali kilka albumów w wytwórniach na Łotwie, w Rosji, Francji i Niemczech, m.in. w 𝘔𝘺 𝘗𝘳𝘰𝘶𝘥 𝘔𝘰𝘶𝘯𝘵𝘢𝘪𝘯 (𝘈𝘮𝘦𝘯𝘳𝘢, 𝘕𝘦𝘶𝘳𝘰𝘴𝘪𝘴, 𝘉𝘶𝘳𝘪𝘦𝘥 𝘈𝘵 𝘚𝘦𝘢), 𝘐𝘮𝘱𝘶𝘳𝘦 𝘔𝘶𝘻𝘪𝘬, 𝘖𝘭𝘥𝘚𝘬𝘰𝘰𝘭𝘒𝘪𝘥𝘴. Ich wydawnictwa pokazują pasję do eksperymentowania z gatunkami i teksturami dźwiękowymi, mieszając mroczne melodie z pierzastymi pejzażami dźwiękowymi, ambientem, psychodelicznymi pętlami, a nawet noisem, abstrahując od głównych standardów ciężkiej muzyki.

𝗔𝗣𝗢𝗥𝗜𝗔 (Tczew / Gdańsk) – screamo / hardcore

http://facebook.com/aporiaplhttps://aporiaaporia.bandcamp.com

Najnowsza materiał zespołu „Strefy graniczne” opowiada o granicach. O tych, które przekraczamy na co dzień. O tych, które przekroczyliśmy w przeszłości. O tych, które powinniśmy przekroczyć, oraz o tych, do których nie powinniśmy się nigdy zbliżyć.

Plakat: Bie Bielecki

𝗣𝗮𝗿𝘁𝗻𝗲𝗿𝗸𝗶 𝗶 𝗽𝗮𝗿𝘁𝗻𝗲𝗿𝘇𝘆
Undertone
Empatia Distro

GDZIE: 𝗔𝗱𝗮 𝗣𝘂𝗹𝗮𝘄𝘀𝗸𝗮 / Puławska 37, Warszawa
KIEDY: 𝟳 𝗸𝘄𝗶𝗲𝘁𝗻𝗶𝗮, 19:00