Pizza Neapolitańska czy Dagrasso na cienkim z sosem czosnkowym? Italo-disco czy Italo d-beat hardcore?

20.04 bawimy się w stylu non la dolce vita, do piwnicy na Adzie Puławskiej wjeżdża rozpędzony Fiat Mutlipla, z rozjebanych na maksa głośników lecą na przemian Negazione i Wretched, a ty myślisz tylko BOŻE DAJ MI BREAK.

Hałasować będą:

SLOI (Trydent, Włochy) – dbeat raw punk
Wyobraźcie sobie dobrze ubranego Włocha co pije kawę na placu w cieniu jakiejś katedry, czyta sobie Dantego, a tu nagle zza rogu wyskakuje 4 chamów i zaczynają mu skakać po stoliku, do lecącego z telefonu Indigesti. Włosi to jednak potrafią i kochają jak perkusja robi głośno upaupa, gitara huczy jak kute żelazo, a na wokalu jest dużo krzyku i na pewno nie pomylilibyście tego ze śpiewaniem. SLOI te tradycje mocno szanuje więc grają szybko, głośno i tak, że się ma ochotę, żeby ktoś ci skoczył na głowę ze sceny.
Znak jakości Iron Lung.
https://sloipunk.bandcamp.com/album/sloi

KRENZ (waw) nasz od basu
Poważny rolnik, któremu zboże dało break. Niskopasmowy pszeniczny ogłuszacz wychowany na śródmieściu południowym gdzie ferajna plony zbiera i młóci. Chleb już upieczony teraz trzeba zjeść. Krenz naszykuje tak, że zanim zaczniesz konsumpcje to juz będziesz chciał dokładkę.

Heatseeker (waw) – hardcore punk
Antisocial hardcore dla wszystkich osób, które lubią w moshu zaciskać zęby i unosić pięści jakby jutra miało nie być. Chwilę po wydaniu kolejnej epki, 6 kawałków w 9 minut – plus za akcje, plus za sprzęt. Dawaj pod scenę, bo Ci goście od lat robią hardcore przez duże H.
Znak jakości Refuse Records
https://heatseekerhc.bandcamp.com/album/illusion-of-will
Faraway
kryzysowe reggae ze stolicy
https://far-away.bandcamp.com/track/jeszcze-lepiej

20.04 / SOBOTA / 19:00 / ADA PUŁAWSKA