Masz syfiasty głos i nie umiesz śpiewać? Obcinasz rękawki w polówce Freda Perrego i korektorem robisz z nich naszywki Nocnych Szczurów? Takich jak ty jest więcej. Wytrzyj postsylwestrowe wymiociny starą skarpetką i dawaj na Adę tylko nie zapomnij zabrać zatyczek do uszu zrobionych z makulatury po starych zinach garaż i pasażer. 

OUST 
Into the abyss! Pochodzą z Holandii i możecie ich kojarzyć z Landverraad czy Crevasse o ile posiadacie jeszcze słuch. Obrzydliwy, surowy, przesterowany i polityczny hardcore na dużym dibicie. Polityka, piwko, skłoty i totalny brak poszanowania dla obleśnej kolonialnej tradycji państwa, z którego pochodzą. Ich muzyka to odchłań, bardzo szybka i głośna odchłań co potwierdzają uczestnicy Fluffa 23 gdzie wokalistka z 30 metrowym kablem biegała jak poparzona i na scenie nie było jej dłużej niż pół minuty. Randka na śmietniku – dumbster dating gdzie spotykają się Exit Order i Tørsö i jedzą makaron z gwoździami. Total distortion & dbeat destruction, który poszanują wszystkie krastowe dusze. 

https://sabotagerecords.bandcamp.com/…/oust-never-trust…

LAXITY
Kiedy wzywa punk, ich honorem jest walka. Po koncercie zamiast ubera zamów lepiej śmieciarkę firmy BYŚ. Ci którzy Laxity już widzieli to wiedzą czego można się spodziewać, a dla tych którzy jeszcze nie mieli okazji podpowiadamy – 4 osoby, dużo energii, gościu co rozbija sobie na głowie talerz, a w ciebie rzuca jakimiś śmieciami, wszyscy dookoła uśmiechnięci bo dzieje się jakaś dzika pojebana akcja – Polska Islandia ten sam ból. 

https://laxity.bandcamp.com

DEATHKNELL

Kamień został podniesiony i wypełzły nowe karaluchy na stołeczną mapę punk. Deathknell mają logo którego nie jesteś w stanie rozczytać, co powinno cię nakierować co jest grane. Chaos zwany sludge. Pierwszy koncert w Wwa , drugi ever. Chodź rzuć w nich puszką na koncercie. 

Kiedy…17.01.2024
Gdzie…ADA PUŁAWSKA