Już 6 kwietnia zapraszamy na niecodzienny koncert w Adzie Puławskiej. Bramki otworzą się o 18:30 a pierwszy zespół wejdzie na scene o 19. Wystąpią 3 młode zespoły z Warszawy:
Cold Blood – Siemano, jesteśmy Cold Blood i gwarantujemy najmocniejsze uderzenie w Warszawie. Progresywne, emocjonalne, ale i brutalne brzmienia to dokładnie to, czym jest nasza nowa epka, którą wam zaprezentujemy. A tak bardziej ogólnie to kręcimy się w klimatach death metalu. Jeśli znudził wam się thrash metal, to jest opcja z półki wyżej. Do zobaczenia pod sceną!!!
https://open.spotify.com/artist/3mLC7tTwNn4zQHCNqCbSb1…
https://www.instagram.com/cold.blood.official/

Purple A – to zespół założony w 2022 roku z inicjatywy perkusistki, która szukała wówczas ludzi do gry. Z początku ich twórczość była zlepkiem metalu, bluesa, rocka i punku, ale obecnie ukierunkowuje się bardziej konkretnie w stronę solidnego
rocka i metalu. Nieobecność na ich gigu będzie karana bo zrobią w chuj młyn. Pozdrawiamy.
https://www.instagram.com/purpleaband?igsh=cXdhMHNud3NxbnNr
Black-Point Radio – Nazywamy się Black-Point Radio. Jesteśmy połączeniem Warszawskiej i Piaseczyńskiej młodzieży. W dużej mierze inspirujemy się grungem, ale czerpiemy praktycznie ze wszystkiego czego słuchamy i dodajemy do tego gruzu. Po prostu staramy się być autentyczni, grać to co lubimy i kochamy.