brokat3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

My, kolektyw tworzący Adę Puławską, jako współorganizatorzy, zapraszamy na Brokat Party vol.4, poniżej zamieszczamy więcej informacji!

Nie zdążyliście jeszcze pozbyć się brokatu ze wszystkich ciuchów, a już nadchodzi kolejna edycja imprezy benefitowej BROKAT PARTY! Tradycyjnie spotykamy się na gościnnym skłocie Przychodnia, jak zwykle będą balety do rana, oczywiście zapewnimy też wiele innych rozrywek, o których opowiemy później, jak już będzie bliżej do BROKATU.

Tym razem zbieramy na Anarchistyczny Czarny Krzyż (ACK). ACK jest międzynarodową siecią grup anarchistycznych i pojedynczych osób, pomagających więźniom, więźniarkom i osobom represjonowanym za anty-autorytarne przekonania i działalność społeczno-polityczną. ACK prowadzi też aktywną walkę przeciwko państwowym represjom na ruch anarchistyczny. Więcej możecie dowiedzieć się ze strony: ack.most.org.pl i w czasie spotkania przed rozpoczęciem baletów.

Na zachętę – anonsujemy konkurs! Zachęcamy wszystkich do przyjścia w wystrzałowych, odlotowych, świeciących kreacjach. Osoba, która będzie miała najfajniejszą – dostanie od nas nagrodę.

Zaczynamy o 20:30 spotkaniem:
„Rola ACK w walce z represjami na ruch anarchistyczny w Polsce i Europie”

ZAGRAJĄ:

Kolektyw Jednorożki w składzie:
DJ Beatrix – Indie Rock/New Romantic/Nowa Fala
DJ Szaman – DISCO 90s

Kim Wild – cold/goth/dark/electronik

DJ Per-Werka – DISCO80s

KARAOKE
poprowadzą Tajemnicze Mścicielki – Członkinie tajnego stowarzyszenia Dobrej Zabawy

Do tego wege szama i kąpiel w brokacie!

Adres: Przychodnia Squat ul. Skorupki 6a