BROKAT PARTY 03.12.2016 przychodnia squat

brokat3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

My, kolektyw tworzący Adę Puławską, jako współorganizatorzy, zapraszamy na Brokat Party vol.4, poniżej zamieszczamy więcej informacji!

Nie zdążyliście jeszcze pozbyć się brokatu ze wszystkich ciuchów, a już nadchodzi kolejna edycja imprezy benefitowej BROKAT PARTY! Tradycyjnie spotykamy się na gościnnym skłocie Przychodnia, jak zwykle będą balety do rana, oczywiście zapewnimy też wiele innych rozrywek, o których opowiemy później, jak już będzie bliżej do BROKATU.

Tym razem zbieramy na Anarchistyczny Czarny Krzyż (ACK). ACK jest międzynarodową siecią grup anarchistycznych i pojedynczych osób, pomagających więźniom, więźniarkom i osobom represjonowanym za anty-autorytarne przekonania i działalność społeczno-polityczną. ACK prowadzi też aktywną walkę przeciwko państwowym represjom na ruch anarchistyczny. Więcej możecie dowiedzieć się ze strony: ack.most.org.pl i w czasie spotkania przed rozpoczęciem baletów.

Na zachętę – anonsujemy konkurs! Zachęcamy wszystkich do przyjścia w wystrzałowych, odlotowych, świeciących kreacjach. Osoba, która będzie miała najfajniejszą – dostanie od nas nagrodę.

Zaczynamy o 20:30 spotkaniem:
„Rola ACK w walce z represjami na ruch anarchistyczny w Polsce i Europie”

ZAGRAJĄ:

Kolektyw Jednorożki w składzie:
DJ Beatrix – Indie Rock/New Romantic/Nowa Fala
DJ Szaman – DISCO 90s

Kim Wild – cold/goth/dark/electronik

DJ Per-Werka – DISCO80s

KARAOKE
poprowadzą Tajemnicze Mścicielki – Członkinie tajnego stowarzyszenia Dobrej Zabawy

Do tego wege szama i kąpiel w brokacie!

Adres: Przychodnia Squat ul. Skorupki 6a