𝗦𝘃𝗺𝗲𝗿𝗸𝗶 i Ada Puławska serdecznie zapraszają na wyjątkowy koncert. Wystąpi noise-rockowy 𝗚𝗿𝗮𝗯 z Rygi, którego muzyka chłoszcze bezlitośnie jak bałtycka bryza w listopadowy poranek i warszawski 𝗝𝗼𝘇𝗲𝗽 𝗢𝗯𝗼𝗹 (w składzie między innymi członkowie The Fight, Post Regimentu, Polskiego Piachu i Serotonin Zero), który swoimi indie folkowymi numerami sprawi, że poczujecie się na sali koncertowej jakbyście siedzieli nad rzeką albo przy ognisku.
Będzie to też wyjątkowy wieczór dla paru osób z powodów pozamuzycznych ,)
𝗚𝗿𝗮𝗯 (Ryga, noise rock / experimental)
FB https://fb.com/grabnegrab
IG https://instagram.com/grab_grab_negrab
BC https://grabnegrab.bandcamp.com
Grab to eksperymentalny zespół rockowy, który w swojej twórczości eksperymentuje z chaosem, entropią, dekonstrukcją kontekstu i fragmentarycznością, umieszczając wspomniane elementy w kontrolowanym środowisku muzyki alternatywnego rocka. Zespół wykorzystuje takie środki wyrazu artystycznego jak chaotyczna mikropolifonia, ziarnista synteza, ostry noise itp. Dźwięk i jego faktura są celowo wprowadzane w błąd, chaotyczne, czasem nieprecyzyjne rytmicznie i tonalnie.
Członkowie zespołu są znani z takich zespołów jak TESA i Anna Kijeva.

𝗝𝗼𝘇𝗲𝗽 𝗢𝗯𝗼𝗹 (Wwa, indie folk)
FB https://fb.com/jozepobol
IG https://instagram.com/jozepobol
BC https://jozepobol.bandcamp.com
Jozep Obol to związany z warszawską sceną niezależną/punkową autor tekstów i kompozytor nagrywający i występujący z zespołem i solo. Grał między innymi w takich składach jak Extra Lungs, The Fight i Knife in The Leg.
Muzyka z jego debiutanckiego albumu wydanego w 2023 roku oscyluje pomiędzy bezpośredniością i surowością indie folkowych piosenek tylko na gitarę akustyczną i wokal, a bardziej złożonymi kompozycjami z udziałem pianina, klarnetu, akordeonu czy saksofonu.
Na tym koncercie zobaczycie zespół w składzie:
Rolf – gitara basowa (Ye.stem, Post Regiment),
Vova Veselik – instrumenty klawiszowe (Serotonin Zero, Jars),
Piotr Mełech – klarnet (Polski Piach, Mełech/Kurek),
Roma – perkusja (Monday Suicide, Serotonin Zero)
Jozep Obol – gitary, wokal

Partnerki i partnerzy
𝗔𝗱𝗮 𝗣𝘂𝗹𝗮𝘄𝘀𝗸𝗮 https://adapulawska.org

GDZIE: ADA, Puławska 37, Warszawa
KIEDY: 25 maja, sobota
DRZWI: 19:00
START: 20:00
WEJŚCIE: dobrowolna zrzutka