Eksperymenty, hałasy, niespodzianki – zapraszamy w sobotę, 23 czerwca. A oto międzynarodowy skład:

886vg
harsh noise z Santiago, Chile. Na światowej scenie podziemnego noise aktywny od 2006 roku. Wydał ponad 60 płyt, zagrał setki koncertów, spośród których warto wspomnieć dwumiesięczną trasę po Europie z 2012 roku, trasę po Ekwadorze z 2015 roku i ogromną historię lokalnych działań. Prosty i bezpośredni analogowy noise. Dźwięki od powolnie rozwijających się ścian hałasu aż po warstwy szybkiego i urywanego cut up harsh noise. Od utworów z doskonałą produkcją aż po śmieciowy lo fi hałas. Projekt nie poddaje się łatwym klasyfikacjom. Zainspirowany Merzbow, Hanatarash, The New Blockaders, Armenia, Developer itd. Człowiek stojący za projektem to Ignacio Ruz, inżynier dźwięku i animator kultury prowadzący niezależne wydawnictwo No Brain Prods.
https://886vg.bandcamp.com/

Java Delle
Harsh, piwo z Hamburga.
Jak zrobić coś z niczego. Cokolwiek
https://youtu.be/T0DxOp_6wVw
https://javadelle.wordpress.com/

23ID
Karol Bujalski z Warszawy. Od lat zajmuje się muzyką eksperymentalną. Od 2005 roku tworzy inteligentną i psychodeliczną muzykę taneczną pod nazwą 23ID. Jest także znany z zespołu Zwichnięci Dandysi tworzącego eksperymentalną muzykę elektroniczną. Jego wydawnictwa można znaleźć w katalogach LBA Records, Biv0uac, Simple Logic Records, Rebel Scream, Womb Records.
https://23id.bandcamp.com/

K1X
Dj i producent znany ze znakomitych warmup’ów i jeszcze gorętszych afterów. Stara się złożyć w jędn logiczną całość papkę, którą karmi nas rynek muzyczny oraz social media. Obecnie w jego mixach można usłyszeć fuzję gatunków heavy house / breakbeat / techno.”
https://www.facebook.com/ka1eden

Podwoje otwieramy o g.19. Do zobaczenia!